Каструля Meisterklasse MK-1045-28
Фото 9 |
Meisterklasse MK-1045-28 |
|
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Meisterklasse 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Meisterklasse.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити Meisterklasse MK-1045-28
Усі ціни 7 →Meisterklasse MK-1045-28 blue marble | 942 грн. |
Meisterklasse MK-1045-28 | 1 049 грн. |
Каструля з кришкою Meisterklasse Royal Blue Edition MK-1045-28 6.5 л 28 см | 1 111 грн. |
Meisterklasse MK-1045-28 blue marble | 873 грн. |
Каструля Meisterklasse MK-1045-28 blue 28см 5,8 л | 877 грн. |
Каструля алюмінієва Meisterklasse Royal Blue Edition 6.5 л 28 см з індукці | 1 009 грн. |
Каструля з кришкою Meisterklasse Royal Blue Edition MK-1045-28 6.5 л 28 см | 1 150 грн. |
Модификації Meisterklasse MK-1045-28
Ціни на Meisterklasse MK-1045-28 |
---|---|---|---|---|
Meisterklasse MK-1045-20 | від 625 грн. | 3 пропозиції | ||
Meisterklasse MK-1045-24 | від 772 грн. | 5 пропозицій | ||
Meisterklasse MK-1045-28 | від 873 грн. | 7 пропозицій |
РекомендуємоПорівняти в таблиці →