Каструля Meisterklasse MK-1050-28
Фото 10 |
Meisterklasse MK-1050-28 3.8 л6.5 л |
|
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Meisterklasse 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Meisterklasse.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити Meisterklasse MK-1050-28
Усі ціни 7 →Meisterklasse MK-1050-28 black marble | 964 грн. |
Meisterklasse MK-1050-28 black marble | 1 069 грн. |
Meisterklasse MK-1050-28 | 1 172 грн. |
Каструля зі скляною кришкою Meisterklasse MK-1050-28 28 см 6.5 л | 1 285 грн. |
Каструля зі скляною кришкою Meisterklasse MK-1050-28 28 см 6.5 л | 1 240 грн. |
Каструля Meisterklasse MK-1050-28 28см 6,5 л | 1 096 грн. |
Каструля алюмінієва Meisterklasse 6.5 л 28 см з індукційним дном і скляною | 1 179 грн. |
Модификації Meisterklasse MK-1050-28
Ціни на Meisterklasse MK-1050-28 |
---|---|---|---|---|
Meisterklasse MK-1050-24 | від 839 грн. | 6 пропозицій | ||
Meisterklasse MK-1050-28 | від 964 грн. | 8 пропозицій |
РекомендуємоПорівняти в таблиці →