Кавоварка Melitta Aroma Elegance Therm нержавіюча сталь (1012-04)
Фото 6 |
Melitta Aroma Elegance Therm нержавіюча сталь |
|
Режим для приготування половини кавника
Як правильно мити кавомашину: практичні інструкції з доглядуДетальний розбір усіх процедур чищення сучасних кавових машин
Яка кавоварка чи кавомашина підійде саме вам і як її правильно вибрати?Розбираємось у типах сучасних кавоварних пристроїв та допомагаємо з їх вибором
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Melitta 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Melitta.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити Melitta Aroma Elegance Therm нержавіюча сталь
Усі ціни 6 →Кавоварка Melitta Aroma Elegance Deluxe 1012-04 | 7 072 грн. |
Крапельна кавоварка Melitta Aroma Elegance Deluxe 1012-04 | 6 422 грн. |
Melitta AromaElegance Therm 1012-04 | 6 720 грн. |
Крапельна кавоварка Melitta Aroma Elegance Deluxe 1012-04 | 6 412 грн. |
Капельная кофеварка Melitta Aroma Elegance Deluxe 1012-04 | 6 418 грн. |
Melitta Aroma Elegance Therm | 8 946 грн. |
Додаткові функції і можливості кавоварки Melitta Aroma Elegance Therm:
- Протикраплинна система
- Автоматичне відключення через 15 хвилин
РекомендуємоПорівняти в таблиці →