Кавоварка Melitta Caffeo CI E970-003 чорний
Melitta Caffeo CI E970-003 чорний |
|
Два бункери для різних зерен з ручним перемикачем
Як правильно мити кавомашину: практичні інструкції з доглядуДетальний розбір усіх процедур чищення сучасних кавових машин
Яка кавоварка чи кавомашина підійде саме вам і як її правильно вибрати?Розбираємось у типах сучасних кавоварних пристроїв та допомагаємо з їх вибором
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Melitta 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Melitta.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити Melitta Caffeo CI E970-003 чорний
Усі ціни 27 →Кавомашина Melitta CI (E970-003) | 24 799 грн. |
Кавомашина еспресо Melitta CI Pure Black E970-003EU | 27 475 грн. |
Кофемашина автоматическая Melitta CI (E970-003) | 25 899 грн. |
Кавомашина автоматична Melitta CI (E970-003) | 23 500 грн. |
Кавомашина автоматична Melitta CI (E970-003) | 24 150 грн. |
ще 20 пропозицій
Додаткові функції і можливості кавоварки Melitta Caffeo CI E970-003:
- Регульована висота дозатора для кави
- Енергозберігальний режим
- Підсвічування чашок
РекомендуємоПорівняти в таблиці →