Кавоварка Melitta Caffeo Passione F53/0-101 сріблястий
Відео 3 |
Melitta Caffeo Passione F53/0-101 сріблястий сріблястий чорний |
|
Багатофункціональна і надійна німецька автоматична кавоварка для швидкого приготування еспресо і кавово-молочних напоїв на його основі. Належить до лінійки автоматичних кавоварок Caffeo Passione зразка 2019 модельного року. Відрізняється стильним зовнішнім дизайном, порівняно невеликою шириною корпусу (25 см), використанням практичною електронної системи управління і високими смаковими характеристиками приготованих напоїв.
Оптимізовані процеси попереднього замочування і екстракції за технологією A. E. S. гарантують чудове розкриття смаку і аромату. Обладнана вбудованою кавомолкою з довговічними жорнами з високолегованої харчової нержавіючої сталі, працює тільки з зерновою кавою. Для приготування кавово-молочних напоїв (капучино, лате, лате-макіато) є автоматичний капучинатор. Крім еспресо і молочних сумішей, кавоварка Melitta Caffeo Passione F53/0-101 може приготувати лунго, рістретто, американо і кави крему.
Також може підігрівати молоко або гарячу воду для заварювання чаю і трав'яних зборів. Електронна система управління з LED-індикацією дозволяє контролювати ступінь помелу, міцність, об'єм і температуру готового напою. Вбудована кавомолка працює до останнього зерна, що запобігає змішуванню різних сортів. Повної заправки кавоварки (125 г зерен і 1,2 мл води) вистачає на заварювання 11-22 порцій Еспресо.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Melitta 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Melitta.
Купити Melitta Caffeo Passione F53/0-101 сріблястий
Усі ціни 16 →Кавомашина Melitta Caffeo Passione Silver (F53/0-101) | 21 879 грн. |
Кавомашина еспресо Melitta Caffeo Passione Silver F53/0-101 | 21 441 грн. |
Кавомашина автоматична Melitta Caffeo Passione Silver F53/0-101 | 19 950 грн. |
Melitta Caffeo Passione F53/0-101 (silver) | 19 750 грн. |
Кавоварка Melitta F53/0-101 Eu | 21 067 грн. |
- Енергозберігальний режим
Модификації Melitta Caffeo Passione F53/0-101
Ціни на Melitta Caffeo Passione F53/0-101 |
---|---|---|---|---|
Melitta Caffeo Passione F53/0-101 сріблястий | від 19 750 грн. | 16 пропозицій | ||
Melitta Caffeo Passione F53/0-102 чорний | від 19 990 грн. | 5 пропозицій |