Кавоварка Melitta Caffeo Passione F53/0-102 чорний
Відео 3 |
Melitta Caffeo Passione F53/0-102 чорний сріблястий чорний |
|
Надійна і багатофункціональна німецька автоматична кавоварка для швидкого приготування еспресо, кавових і кавово-молочних напоїв на його основі. Належить до сімейства автоматичних кавоварок Melitta Caffeo зразка 2019 року, відрізняється елегантним зовнішнім дизайном, порівняно компактними габаритами (ширина 25 см), використанням практичною електронної системи управління і чудовими смаковими характеристиками напоїв.
Оптимізовані процеси попереднього замочування і екстракції за технологією A. E. S. гарантують повне розкриття смаку і аромату. Кавоварка Melitta Caffeo Passione обладнана вбудованою кавомолкою з довговічними жорнами з харчової нержавіючої сталі. Крім Еспресо ця модель може приготувати лунго, рістретто, американо і гарячу воду для заварювання чаю. Для приготування кавово-молочних напоїв (капучино, лате, лате-макіато) передбачений напівавтоматичний капучинатор. Електронна система управління з LED-індикацією дозволяє контролювати ступінь помелу (5 ступенів), міцність (5 варіантів), об'єм (від 25 до 220 мл) і температуру готового напою (3 ступеня). Повної заправки кавомашини (125 г зерен і 1200 мл води) вистачає на заварювання 12-20 порцій Еспресо.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Melitta 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Melitta.
Купити Melitta Caffeo Passione F53/0-102 чорний
Melitta CAFFEO Passione Black F53/0-102 | 19 990 грн. |
Кавомашина автоматична Melitta CAFFEO Passione Black F53/0-102 | 19 999 грн. |
Кавомашина автоматична Melitta CAFFEO Passione Black F53/0-102 | 23 499 грн. |
Кавомашина автоматична Melitta CAFFEO Passione Black F53/0-102 | 20 255 грн. |
Кавомашина автоматична Melitta CAFFEO Passione Black F53/0-102 | 24 306 грн. |
- Енергозберігальний режим
Модификації Melitta Caffeo Passione F53/0-102
Ціни на Melitta Caffeo Passione F53/0-102 |
---|---|---|---|---|
Melitta Caffeo Passione F53/0-101 сріблястий | від 19 750 грн. | 16 пропозицій | ||
Melitta Caffeo Passione F53/0-102 чорний | від 19 990 грн. | 5 пропозицій |