Кавоварка Melitta Caffeo Passione OT F53/1-102 чорний
Відео 3Фото 3 |
Melitta Caffeo Passione OT F53/1-102 чорний сріблястий чорний |
|
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Melitta 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Melitta.
Купити Melitta Caffeo Passione OT F53/1-102 чорний
Усі ціни 22 →Кавомашина автоматична Melitta CAFFEO Passione OT Black F53/1-102 | 28 616 грн. |
Кавомашина автоматична Melitta CAFFEO Passione OT Black F53/1-102 | 27 399 грн. |
Кавомашина автоматична Melitta Caffeo Passione OT Black F53/1-102 | 27 825 грн. |
Кавомашина Melitta Caffeo Passione OT Black (F53/1-102) | 28 899 грн. |
Melitta Caffeo Passione OT F53/1-102 (black) | 27 300 грн. |
Кавова пристрасть
Кавоварка з автоматичним приготуванням капучіно Melitta Caffeo Passione OT F53/1-102 є топовою моделлю серії Passione, яка здатна задовольнити запити найвибагливіших шанувальників підбадьорливого напою. Прилад виготовлений з чорного глянсового пластику в кубічному дизайні, а його верхню кришку вінчає невисока циліндрична надбудова кавомолки на 125 г зерен з регулювання ступеня помелу (5 рівнів). Апарат має 2 зони підігріву чашок: на кришці корпусу для попереднього нагріву і підсвічується підставці. Регульований дозатор з 2 соплами переміщується по вертикальних напрямних, змінюючи висоту подачі напою до 140 мм під розміри чашки. Панель управління виділяється великими кнопками у верхній частині фасаду і кольоровим TFT-дисплеєм, розташованим посередині.
Система попереднього замочування A. E. S.
Прилад можна використовувати для приготування 1 або 2 чашок кави одночасно. Пристрій вміє готувати в одне натискання кнопки 4 класичних виду кави (еспресо, кави крему, лате і капучіно), а також 6 похідних кавових напоїв: американо, ристрето, еспресо лунго, еспресо і лате макіато макіато. Крім того, традиційні програми підготовки гарячого молока і води можна використовувати для заварювання чаю, трав і листя фруктових за різними рецептами на свій смак. Існує можливість збереження і власних рецептів напоїв в налаштуваннях. Прилад оснащений термоблоком потужністю 1450 Вт, ефективної помпою, основним баком для води об'ємом 1.2 л і окремим контейнером для приготування молочної пінки. Система попереднього замочування A. E. S. забезпечує оптимальну екстракцію, розкриваючи повноту смаку і аромату кави.
Економічний режим
Пристрій надає широкі можливості регулювань: жорсткості води (4 рівні), температури (3 рівня), міцності напою (5 рівнів) і об'єму напою (25 – 220 мл). Варто також відзначити наявність економічного режиму, кнопку апаратного відключення електроживлення і вбудовану функцію автоматичного вимкнення. Важливим елементом автоматичної роботи апарата є вбудовані функції обслуговування. Легка гігієнічна очищення парою доступна як в автоматичному, так і в ручному режимі, а повне очищення бака, включаючи декальцинацию поверхонь, легко запускається з меню панелі управління після нагадування на дисплеї. Для отримання кращого доступу до очищення внутрішніх поверхонь машини можна зрушити в бік блок заварювання.
- Регульована висота дозатора для кави
- Енергозберігальний режим
- Підсвічування чашок
Модификації Melitta Caffeo Passione OT F53/1-102
Ціни на Melitta Caffeo Passione OT F53/1-102 |
---|---|---|---|---|
Melitta Caffeo Passione OT F53/1-101 сріблястий | від 22 740 грн. | 24 пропозиції | ||
Melitta Caffeo Passione OT F53/1-102 чорний | від 22 290 грн. | 22 пропозиції |