Кавоварка Melitta Caffeo Purista F23/0-102 нержавіюча сталь
Відео 2Фото 6 |
Melitta Caffeo Purista F23/0-102 нержавіюча сталь |
|
Ширина корпусу всього 20 см
Як правильно мити кавомашину: практичні інструкції з доглядуДетальний розбір усіх процедур чищення сучасних кавових машин
Яка кавоварка чи кавомашина підійде саме вам і як її правильно вибрати?Розбираємось у типах сучасних кавоварних пристроїв та допомагаємо з їх вибором
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Melitta 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Melitta.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити Melitta Caffeo Purista F23/0-102 нержавіюча сталь
Усі ціни 20 →Кавомашина Melitta Purista (F23/0-102) | 16 059 грн. |
Кавомашина автоматична Melitta Purista F23/0-102 | 16 570 грн. |
Кавомашина автоматична Melitta Purista F23/0-102 | 15 435 грн. |
Melitta Purista F23/0-102 | 15 200 грн. |
Кавоварка Melitta Purista F23 / 0-102 | 16 361 грн. |
ще 15 пропозицій
Відеоогляди
Модификації Melitta Caffeo Purista F23/0-102
Ціни на Melitta Caffeo Purista F23/0-102 |
---|---|---|---|---|
Melitta Caffeo Purista F23/0-102 нержавіюча сталь | від 15 199 грн. | 20 пропозицій | ||
Melitta Caffeo Purista F23/0-101 сріблястий | від 15 912 грн. | 21 пропозиція | ||
Melitta Caffeo Purista F23/0-002 чорний | від 15 405 грн. | 9 пропозицій |
РекомендуємоПорівняти в таблиці →