Кавоварка Melitta Caffeo Solo E950-101 нержавіюча сталь
Відео 17Фото 15 |
Melitta Caffeo Solo E950-101 нержавіюча сталь |
|
У моделі E950-222 елементи управління і дозатор для кави пофарбований в чорний колір.
. Модель примітна насамперед стильним дизайном. Також пристрій може похвалитися вбудованою кавомолкою з трьома ступенями помелу і дисплей з індикацією роботи кавоварки. Панель управління дозволяє регулювати об'єм порції. Реалізована можливість одночасного приготування двох порцій, а також система попереднього підігріву чашок перед приготуванням кави.
Як правильно мити кавомашину: практичні інструкції з доглядуДетальний розбір усіх процедур чищення сучасних кавових машин
Яка кавоварка чи кавомашина підійде саме вам і як її правильно вибрати?Розбираємось у типах сучасних кавоварних пристроїв та допомагаємо з їх вибором
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Melitta 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Melitta.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити Melitta Caffeo Solo E950-101 нержавіюча сталь
Усі ціни 11 →Melitta Caffeo Solo (E950-101) | 15 150 грн. |
Кавомашина автоматична Melitta CAFFEO SOLO Black (E950-101) E950-101 | 16 543 грн. |
Кавомашина автоматична Melitta CAFFEO SOLO Black (E950-101) E 950-101 | 14 632 грн. |
Melitta Solo czarny E950-101 EU | 13 760 грн. |
Melitta Caffeo Solo E950-101 | 27 511 грн. |
ще 6 пропозицій
Відеоогляди
Додаткові функції і можливості кавоварки Melitta Caffeo Solo E950-101:
- Регульований по висоті дозатор кави
- Енергозберігальний режим
Модификації Melitta Caffeo Solo E950-101
Ціни на Melitta Caffeo Solo E950-101 |
---|---|---|---|---|
Melitta Caffeo Solo E950-333 графіт | від 20 131 грн. | 2 пропозиції | ||
Melitta Caffeo Solo E950-101 нержавіюча сталь | від 13 760 грн. | 11 пропозицій | ||
Melitta Caffeo Solo E950-103 сріблястий | від 14 398 грн. | 20 пропозицій | ||
Melitta Caffeo Solo E950-666 хром | від 14 550 грн. | 5 пропозицій | ||
Melitta Caffeo Solo E950-104 червоний | від 18 280 грн. | 3 пропозиції | ||
Melitta Caffeo Solo E950-222 чорний | від 15 199 грн. | 3 пропозиції |
РекомендуємоПорівняти в таблиці →