Автоакумулятор Mercury Classic Plus 6CT-100R
від 3 066 до 4 509 грн. Порівняти ціни 6 →Призначення:авто Ємність:100 Агод Напруга:12 В Пусковий струм:800 A |
Модифікації Mercury Classic Plus 5
Характеристики
Mercury Classic Plus 6CT-100R |
|
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Mercury 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Mercury.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Де купити Mercury Classic Plus 6CT-100R
Сортувати
Акумулятор автомобільний MERCURY battery CLASSIC Plus 100Ah (P47282) P4728 | 3 209 грн. |
MERCURY battery Акумулятор автомобільний MERCURY battery CLASSIC Plus 100A | 3 209 грн. |
Акумулятор автомобільний MERCURY battery CLASSIC Plus 100Ah (P47282) | 3 125 грн. |
Автомобільний акумулятор Mercury Classic Plus 100А (-/+) (800EN) (P47282) | 3 066 грн. |
Акумулятор автомобільний 100ач 800а "+" праворуч MERCURY, P47282 | 4 509 грн. |
Автомобільний акумулятор MERCURY battery CLASSIC Plus 100Ah (P47282) | 4 069 грн. |
Закрити
Використовувався у системі безперебійного живлення. Купував 6 років тому. На даний момент АКБ зламано. Імовірна причина смерті – КЗ у банку №2. За весь період експлуатації лише 2 рази долив воду. 1. Прожив із 2018 до 2024 року.
2. Акумулятор можна обслуговувати, під кришкою стоять звичайні пробки. 3. Дуже зручні комплектні ковпачки на клеми АКБ. 1. Клеми нічим не змащені. Егор Тростянков: користуюся Mercury Classic Plus більше року |
Додати відгук
Рекомендуємо