Автоакумулятор Mercury Classic Plus 6CT-75R
від 2 597 до 3 592 грн. Порівняти ціни 7 →Призначення:авто Ємність:75 Агод Напруга:12 В Пусковий струм:640 A |
Модифікації Mercury Classic Plus 5
Характеристики
Mercury Classic Plus 6CT-75R |
|
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Mercury 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Mercury.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Де купити Mercury Classic Plus 6CT-75R
Сортувати
Акумулятор автомобільний MERCURY battery CLASSIC Plus 75Ah (P47296) P47296 | 2 718 грн. |
MERCURY battery Акумулятор автомобільний MERCURY battery CLASSIC Plus 75Ah | 2 718 грн. |
Акумулятор автомобільний MERCURY battery CLASSIC Plus 75Ah (P47296) | 2 649 грн. |
Автомобільний акумулятор Mercury Classic Plus 75А (-/+) (640EN) (P47296) | 2 597 грн. |
Акумулятор автомобільний 75ач 640а "+" праворуч MERCURY, P47296 | 2 865 грн. |
Автомобільний акумулятор MERCURY battery CLASSIC Plus 75Ah (P47296) | 3 499 грн. |
Автомобільний акумулятор MERCURY battery CLASSIC Plus 75Ah (P47296) | 3 592 грн. |
Закрити
Використовувався у системі безперебійного живлення. Купував 6 років тому. На даний момент АКБ зламано. Імовірна причина смерті – КЗ у банку №2. За весь період експлуатації лише 2 рази долив воду. 1. Прожив із 2018 до 2024 року.
2. Акумулятор можна обслуговувати, під кришкою стоять звичайні пробки. 3. Дуже зручні комплектні ковпачки на клеми АКБ. 1. Клеми нічим не змащені. Егор Тростянков: користуюся Mercury Classic Plus більше року |
Додати відгук
Рекомендуємо