Автоакумулятор Mercury Special Plus 6CT-62L
від 2 033 до 2 932 грн. Порівняти ціни 6 →Призначення:авто Ємність:62 Агод Напруга:12 В Пусковий струм:580 A |
Модифікації Mercury Special Plus 6
Характеристики
Mercury Special Plus 6CT-62L |
|
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Mercury 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Mercury.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Де купити Mercury Special Plus 6CT-62L
Сортувати
Акумулятор автомобільний MERCURY battery SPECIAL Plus 62Ah (P47289) P47289 | 2 128 грн. |
MERCURY battery Акумулятор автомобільний MERCURY battery SPECIAL Plus 62Ah | 2 128 грн. |
Автомобільний акумулятор Mercury Special Plus 62А (+/-) (580EN) (P47289) | 2 033 грн. |
Акумулятор автомобільний 62ач 580а "+" зліва MERCURY, P47289 | 2 341 грн. |
Автомобільний акумулятор MERCURY battery SPECIAL Plus 62Ah (P47289) | 2 619 грн. |
Автомобільний акумулятор MERCURY battery SPECIAL Plus 62Ah (P47289) | 2 932 грн. |
Закрити
Відеоогляди
Рекомендуємо