Стабілізатор напруги Merezhik 36-7 7 кВА
Фото 7 |
Merezhik 36-7 7 кВА
Тип:симісторний
Потужність:7 кВА
Вхідна напруга:100 – 280 В
КПД:98 %
Точність на виході (±):1.5 %
Охолодження:активне
Установка:настінний, підлоговий
Всі характеристики
Купити Merezhik 36-7 7 кВА
Усі ціни 19 →Стабілізатор напруги Мережик 36-7 | 25 500 грн. |
Стабилизатор напряжения симисторный Мережик 36-7 (32А) | 25 500 грн. |
Стабілізатор Мережик 36-7 (32А) 107929-20 | 25 500 грн. |
Стабілізатор напруги Мережик 36-7 (32А) 36-7 (32А) | 25 500 грн. |
Стабилизатор напряжения Мережик 36-7 | 25 500 грн. |
ще 14 пропозицій
Додаткові функції і можливості стабілізатора напруги Merezhik 36-7:
- Режим Байпас
- Кількість ступенів регулювання — 36
- Номінальні вхідні напруги — 150 – 260 В
Модификації Merezhik 36-7
Ціни на Merezhik 36-7 |
---|---|---|---|---|
Merezhik 36-5.5 5.5 кВА | від 23 500 грн. | 17 пропозицій | ||
Merezhik 36-7 7 кВА | від 25 500 грн. | 19 пропозицій | ||
Merezhik 36-9 9 кВА | від 27 800 грн. | 18 пропозицій |
РекомендуємоПорівняти в таблиці →