Стабілізатор напруги Merezhik 9-3x14 42 кВА
Merezhik 9-3x14 42 кВА
Тип:тиристорний
Потужність:42 кВА
Вхідна напруга:138 – 510 В
КПД:97 %
Точність на виході (±):5 %
Охолодження:активне
Установка:підлоговий
Всі характеристики
Купити Merezhik 9-3x14 42 кВА
Усі ціни 18 →Стабілізатор напруги Мережик 9-3х14 | 80 500 грн. |
Стабилизатор напряжения Мережик 9-3х14 (3х63А) | 80 500 грн. |
Стабілізатор напруги Мережик 9-3х14 (3х63А) 9-3х14 (3х63А) | 80 500 грн. |
Стабілізатор напруги Мережик 9-3х14 (3х63А) 107929-11 | 80 500 грн. |
Стабилизатор напряжения Мережик 9-3х14 (3х63А) | 80 500 грн. |
ще 13 пропозицій
Додаткові функції і можливості стабілізатора напруги Merezhik 9-3x14:
- Режим Байпас
- Кількість ступенів регулювання — 9
- Номінальні вхідні напруги — 242 – 485 В
Модификації Merezhik 9-3x14
Ціни на Merezhik 9-3x14 |
---|---|---|---|---|
Merezhik 9-3x11 33 кВА | від 69 893 грн. | 18 пропозицій | ||
Merezhik 9-3x14 42 кВА | від 80 492 грн. | 18 пропозицій | ||
Merezhik 9-3x18 54 кВА | від 103 490 грн. | 19 пропозицій |
РекомендуємоПорівняти в таблиці →