Стабілізатор напруги Merezhik 9-3x5.5 16.5 кВА
Фото 4 |
Merezhik 9-3x5.5 16.5 кВА
Тип:симісторний
Потужність:16.5 кВА
Вхідна напруга:138 – 510 В
КПД:97 %
Точність на виході (±):5 %
Охолодження:активне
Установка:підлоговий
Всі характеристики
Купити Merezhik 9-3x5.5 16.5 кВА
Усі ціни 18 →Стабілізатор напруги Мережик 9-3х5.5 | 46 900 грн. |
Стабилизатор напряжения Мережик 9-3х5.5 (3х25А) | 46 900 грн. |
Стабілізатор напруги Мережик 9-3х5.5 (3х25А) 9-3х5.5 (3х25А) | 46 900 грн. |
Стабілізатор напруги Мережик 9-3х5.5 (3х25А) 107929-7 | 46 900 грн. |
Стабилизатор напряжения Мережик 9-3х5.5 (3х25А) | 46 900 грн. |
ще 13 пропозицій
Додаткові функції і можливості стабілізатора напруги Merezhik 9-3x5.5:
- Режим Байпас
- Кількість ступенів регулювання — 9
- Номінальні вхідні напруги — 242 – 485 В
Модификації Merezhik 9-3x5.5
Ціни на Merezhik 9-3x5.5 |
---|---|---|---|---|
Merezhik 9-3x5.5 16.5 кВА | від 46 895 грн. | 18 пропозицій | ||
Merezhik 9-3x7 21 кВА | від 49 395 грн. | 13 пропозицій | ||
Merezhik 9-3x9 27 кВА | від 51 795 грн. | 17 пропозицій |
РекомендуємоПорівняти в таблиці →