Велосипед Merida Big.Nine 20 2021 frame XL
Фото 4 |
Merida Big.Nine 20 2021 frame XL |
|
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Merida 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Merida.
Тайванська компанія Merida входить до числа найбільших виробників велосипедів в загальносвітовому масштабі. Ласим шматком пирога від неї бачиться найнер Big.Nine 20 2021 з прицілом на велопрогулянки по пересіченій місцевості.
Великі колеса
Модель відрізняється вивіреною геометрією алюмінієвої рами, яка випускається в розмір від S до XXL під різний зріст велосипедистів. Наприклад, XL-рама заточена під зріст райдерів від 187 до 196 см. Велосипед укомплектований великими 29-дюймовими колесами власного виробництва з подвійними алюмінієвими ободами Також «рідною» для коліс по праву вважається гума Merida з шириною протектора 2.2 дюймів.
Локаут передньої вилки
Ключова риса характеру моделі — передня амортизація у вигляді пружинно-масляної вилки Suntour з ходом 100 мм і механізмом локауту. Блокування ходу забезпечує велосипеду кращий накат при пересуванні по рівному дорожньому полотну. А активна система амортизації стане у пригоді при підкоренні бездоріжжя.
На тверду «п'ятірку»
Трансмісія у велобайка 24-швидкісна. Її підкріплюють потужні дискові гальма з гідравлічним приводом, що дозволяють керувати силою уповільнення незалежно від зовнішніх факторів. Стихія моделі — активні велопрогулянки по пересіченій місцевості, з чим велосипед справляється на тверду «п'ятірку».
Модификації Merida Big.Nine 20 2021 frame XL
Ціни на Merida Big.Nine 20 2021 frame XL |
---|---|---|---|---|
Merida Big.Nine 20 2021 frame L | від 24 800 грн. | 2 пропозиції | ||
Merida Big.Nine 20 2021 frame M | від 24 800 грн. | 2 пропозиції | ||
Merida Big.Nine 20 2021 frame S | від 24 800 грн. | 2 пропозиції | ||
Merida Big.Nine 20 2021 frame XL | від 24 800 грн. | 2 пропозиції |