Біти / торцеві голівки Metabo 626697000
Metabo 626697000 |
|
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Metabo 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Metabo.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити Metabo 626697000
Усі ціни 9 →Набір біт Metabo 32 шт LC (626697000) | 344 грн. |
Набір біт Metabo LC 32 предмети 626697000 | 344 грн. |
Коробка з бітами Metabo LC, 32 шт 626697000 | 333 грн. |
Набор бит с магнитным держателем Metabo SP в боксе, 32 шт 626697000 | 344 грн. |
Набір біт Metabo Bit box LC 32 предмета 626697000 | 333 грн. |
ще 4 пропозиції
РекомендуємоПорівняти в таблиці →