Біти / торцеві голівки Metabo 626726000
Metabo 626726000 |
|
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Metabo 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Metabo.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити Metabo 626726000
Усі ціни 20 →Набір біт Metabo 30 шт 626726000 | 965 грн. |
Набор бит с отверткой 1/4 " Metabo SP в сумке, 30 шт 626726000 | 1 027 грн. |
Набір біт Metabo SP 30 предметів з викруткою 626726000 | 965 грн. |
Отвертка с набором бит Metabo 30шт. (626726000) | 976 грн. |
Набір викруток Metabo 30 шт (626726000) 626726000 | 1 016 грн. |
ще 15 пропозицій
РекомендуємоПорівняти в таблиці →