Набір інструментів Metabo 627190000
Фото 10 |
Metabo 627190000 |
|
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Metabo 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Metabo.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити Metabo 627190000
Усі ціни 25 →Комбінований набір свердл Metabo 18 штук (627190000) | 515 грн. |
Набір свердел комбінований Metabo 18 предметів 627190000 | 515 грн. |
Набір свердел Metabo, 3-10 мм, 18 шт 627190000 | 500 грн. |
Набір свердел по дереву Metabo, 18 шт 627190000 | 500 грн. |
Набор сверл по дереву, металлу и камню Metabo 18шт. (627190000) | 515 грн. |
ще 20 пропозицій
Додаткові функції і можливості набору інструментів Metabo 627190000:
- Свердла по каменю: 3, 4, 5, 6, 8, 10 мм
- Свердла по металу: 3, 4, 5, 6, 8, 10 мм
- Свердла по дереву: 3, 4, 5, 6, 8, 10 мм
РекомендуємоПорівняти в таблиці →