Біти / торцеві голівки Metabo 630419000
Metabo 630419000 |
|
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Metabo 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Metabo.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити Metabo 630419000
Усі ціни 12 →Набір біт Metabo Promotion 9 шт (630419000) | 183 грн. |
Набір біт Metabo Promotion 9 предметів 630419000 | 183 грн. |
Набір біт Metabo SP, 9 шт 630419000 | 177 грн. |
Набор бит Promotion с магнитным держателем Metabo SP в боксе, 9 шт 6304190 | 183 грн. |
Набір Metabo Promotion 9 предметів 630419000 | 177 грн. |
ще 7 пропозицій
РекомендуємоПорівняти в таблиці →