Стрічкова пила Metabo BAS 318 Precision DNB 619010000
Відео 5Фото 6 |
Metabo BAS 318 Precision DNB 619010000 230 В400 В |
|
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Metabo 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Metabo.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити Metabo BAS 318 Precision DNB 619010000
Усі ціни 16 →Стрічкова пила Metabo BAS 318 Precision DNB (619010000) | 26 220 грн. |
Стрічкова пила Metabo BAS 318 Precision DNB 619010000 | 26 299 грн. |
Ленточная пила Metabo BAS 318 Precision DNB 619010000 | 26 220 грн. |
Стрічкова пила Metabo BAS 318 Precision DNB 619010000 | 26 299 грн. |
Пильный станок Metabo BAS 318 Precision DNB (619010000) | 26 299 грн. |
ще 11 пропозицій
Відеоогляди
Модельні відмінності:
- Модель BAS 318 Precision WNB — напруга мережі 230 В
- Модель BAS 318 Precision DNB — напруга мережі 400 В
Модификації Metabo BAS 318 Precision DNB 619010000
Ціни на Metabo BAS 318 Precision DNB 619010000 |
---|---|---|---|---|
Metabo BAS 318 Precision WNB 619009000 | від 25 768 грн. | 14 пропозицій | ||
Metabo BAS 318 Precision DNB 619010000 | від 26 220 грн. | 18 пропозицій |