Стрічкова шліфмашина Metabo BF 18 LTX 90 600321850
Фото 3 |
Metabo BF 18 LTX 90 600321850 акк. відсутнійкейс / акк. 2 шт 5.2 Агод |
|
Модель 600321850 поставляється без акумулятора, зарядного пристрою та кейса, а в комплекті моделі 600321880 два акумулятора (5.2 Агод), зарядний пристрій, кейс і набір аксесуарів
Чим дорога болгарка відрізняється від дешевоїОсобливості конструкції та інші фактори, що впливають на якість та ціну болгарки
Маркування кутових шліфувальних машин MetaboВ рамках цієї статті ми зосередимося на розшифровці "імен" КШМ Metabo
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Metabo 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Metabo.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити Metabo BF 18 LTX 90 600321850
Усі ціни 8 →Акумуляторний стрічковий напилок Metabo BF 18 LTX 90 без АКБ (600321850) | 10 322 грн. |
Акумуляторний стрічковий напилок Metabo BF 18 LTX 90 (каркас) 600321850 | 10 322 грн. |
Акумуляторна стрічкова шліфувальна машина Metabo BF 18 LTX 90 Inox, без ак | 10 322 грн. |
Шлифмашина ленточная аккумуляторная Metabo BF 18 LTX 90 (600321850) - без | 10 322 грн. |
Metabo BF 18 LTX 90 | 19 926 грн. |
ще 3 пропозиції
Модификації Metabo BF 18 LTX 90 600321850
Ціни на Metabo BF 18 LTX 90 600321850 |
---|---|---|---|---|
Metabo BF 18 LTX 90 600321850 | від 10 322 грн. | 8 пропозицій | ||
Metabo BF 18 LTX 90 Set 600321880 | від 10 348 грн. | 1 пропозиція |
РекомендуємоПорівняти в таблиці →