Стрічкова шліфмашина Metabo BFE 9-20 602244000
Metabo BFE 9-20 602244000 без кейскейс |
|
Модель 602244000 поставляється без аксесуарів, а в комплекті моделі 602244500 кейс і набір приладдя
Чим дорога болгарка відрізняється від дешевоїОсобливості конструкції та інші фактори, що впливають на якість та ціну болгарки
Маркування кутових шліфувальних машин MetaboВ рамках цієї статті ми зосередимося на розшифровці "імен" КШМ Metabo
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Metabo 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Metabo.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити Metabo BFE 9-20 602244000
Усі ціни 11 →Стрічковий напилок Metabo BFE 9-20 (602244000) | 18 575 грн. |
Стрічковий напилок Metabo BFE 9-20 602244000 | 18 575 грн. |
Стрічкова шліфмашина Metabo BFE 9-20 (602244000) 602244000 | 19 553 грн. |
Стрічковий напилок Metabo BFE 9-20 602244000 | 18 575 грн. |
Шлифмашина ленточная Metabo BFE 9-20 (602244000) | 18 575 грн. |
ще 6 пропозицій
Модификації Metabo BFE 9-20 602244000
Ціни на Metabo BFE 9-20 602244000 |
---|---|---|---|---|
Metabo BFE 9-20 602244000 | від 18 575 грн. | 11 пропозицій | ||
Metabo BFE 9-20 Set 602244500 | від 22 299 грн. | 8 пропозицій |
РекомендуємоПорівняти в таблиці →