Циркулярна пила Metabo BKS 450 Plus-5.5 DNB 0194605000
Metabo BKS 450 Plus-5.5 DNB 0194605000 |
|
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Metabo 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Metabo.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити Metabo BKS 450 Plus-5.5 DNB 0194605000
Будівельна циркулярна пила Metabo BKS 450 Plus - 5,5 DNB (не зібрана) 0194 | 50 153 грн. |
Циркулярная пила Metabo BKS 450 Plus-5.5 DNB 0104605000 | 51 767 грн. |
Будівельна циркулярна пила Metabo BKS 450 Plus - 5,5 DNB 0104605000 | 49 179 грн. |