Дриль-шурупокрут Metabo BS 18 L BL 602326800
Фото 3 |
Metabo BS 18 L BL 602326800 |
|
Багатоцільова двошвидкісний дриль-шурупокрут високої потужності з акумуляторним живленням, витривалим безколекторним електродвигуном і вражаючим моментом для виконання складних робіт. За сумою характеристик є повним аналогом моделі Metabo BS 18 LT BL, однак, на відміну від неї, не має ударного режиму роботи, який потрібен для свердління бетону чи каменю. Позиціонується як продукт верхньої цінової категорії, орієнтований на активне побутове і професійне використання.
Високотехнологічний безколекторний двигун показує високу питому потужність, чудову енергоефективність і видатну стійкість до перевантажень. Витривалий планетарний редуктор дрилі-шурупокрута Metabo BS 18 L BL 602326800 забезпечує роботу в двох швидкісних режимах (до 550 або 1850 об/хв) і розвиває крутний момент до 60 Нм. Інструмент дозволяє швидко загортати-відвертати шурупи, гвинти, саморізи і конфірмати значного діаметра, а так же швидко свердлити невеликі отвори в конструкційних вуглецевих і нержавіючих сталях, полімерах і будь-яких породах дерева. Також підтримується електронне регулювання швидкості обертання швидкозатискного патрона, яке реалізовано за допомогою датчика, вбудованого в курковую кнопку вимикача. Комплектується двома акумуляторами високої ємності Metabo LiHD (18 Ст/4 Агод), зарядним пристроєм ASC 55 (зарядка за 80 хв) і пластиковим кейсом metaBOX 145.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Metabo 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Metabo.
Купити Metabo BS 18 L BL 602326800
Усі ціни 6 →Акумуляторний шуруповерт Metabo BS 18 L BL + 2 акб 18 V 4 Ah + з/в + кейс | 12 545 грн. |
Акумуляторний дриль-шурупокрут Metabo BS 18 L BL LiHD 602326800 | 12 547 грн. |
Акумуляторний дриль-шуруповерт Metabo BS 18 L BL, 2 акб 18 В LiHD 4.0 Ah, | 12 547 грн. |
Metabo 602326800 | 17 015 грн. |
Metabo 602326800 | 17 430 грн. |
Metabo 602326800 | 16 600 грн. |
Модификації Metabo BS 18 L BL 602326800
Ціни на Metabo BS 18 L BL 602326800 |
---|---|---|---|---|
Metabo BS 18 L BL 602326500 | від 7 638 грн. | 10 пропозицій | ||
Metabo BS 18 L BL 602326800 | від 12 545 грн. | 6 пропозицій | ||
Metabo BS 18 L BL 602326890 | від 4 070 грн. | 15 пропозицій | ||
Metabo BS 18 L BL 602326840 | від 5 562 грн. | 4 пропозиції |