Дриль-шурупокрут Metabo BS 18 LT BL 602325550
Відео 2Фото 8 |
Metabo BS 18 LT BL 602325550 |
|
Продуктивна акумуляторний дриль-шупуповерт з двома швидкісними режимами і витривалим безщітковим двигуном. Є близьким аналогом моделі Metabo SB 18 LT BL, але на відміну від неї не має ударного режиму роботи, необхідного для свердління твердих мінеральних матеріалів, наприклад, бетону. Як і всі продукти лінійки Metabo LT, обладнана потужним чотириполюсним безколекторним двигуном.
Подібний електропривод показує прекрасну ефективність, високу потужність, яка потім конвертується у вражаючий крутний момент до 60 Нм, і чудову стійкість до перевантажень. Завдяки цьому дриль-шурупокрут Metabo BS 18 LT BL 602325550 може без обмежень використовуватись для виконання значних обсягів професійних робіт різного характеру. Здатна швидко і ефективно загвинчувати в дерево шурупи діаметром до 8 мм і свердлити отвори до 13 мм в сталі та до 38 мм — в дереві.
Крім двох попередньо встановлених швидкісних режимів є плавний електронний регулятор частоти обертання, вбудований в курковий вимикач. Передбачено видалення самозатискного патрона і робота з допомогою вбудованого магнітного утримувача біт розміром 1/4 дюйма. Є гальмо ротора. В комплект поставки входять дві Li-Ion батареї ємністю 2 Агод/18, високотехнологічне швидкісне зарядний пристрій з повітряним охолодженням акумуляторів і практичний фірмовий кейс для транспортування/зберігання.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Metabo 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Metabo.
Купити Metabo BS 18 LT BL 602325550
Усі ціни 26 →Акумуляторний шуруповерт Metabo BS 18 LT BL + 2 акб 18 V 2 Ah + з/в + кейс | 9 909 грн. |
Акумуляторний дриль-шуруповерт Metabo BS 18 LT BL, 2x2.0 Ah, ASC 55, кейс | 9 909 грн. |
Акумуляторний дриль-шуруповерт Metabo BS 18 LT BL, 2 акб 18 В Li-Power 2.0 | 9 909 грн. |
Аккумуляторная дрель-шуруповерт Metabo BS 18 LT BL (602325550) | 9 909 грн. |
Акумуляторний шурупокрут Metabo BS 18 LT BL безщітковий (602325550) 602325 | 9 909 грн. |
Модификації Metabo BS 18 LT BL 602325550
Ціни на Metabo BS 18 LT BL 602325550 |
---|---|---|---|---|
Metabo BS 18 LT BL 602325550 | від 9 909 грн. | 26 пропозицій | ||
Metabo BS 18 LT BL 602325670 | від 12 189 грн. | 2 пропозиції | ||
Metabo BS 18 LT BL 602325820 | від 12 377 грн. | 4 пропозиції | ||
Metabo BS 18 LT BL 602325500 | від 9 909 грн. | 10 пропозицій | ||
Metabo BS 18 LT BL 602325800 | від 14 520 грн. | 6 пропозицій | ||
Metabo BS 18 LT BL Set 602325970 | від 14 302 грн. | 1 пропозиція | ||
Metabo BS 18 LT BL Set 602325930 | від 13 881 грн. | 1 пропозиція | ||
Metabo BS 18 LT BL Set 602325960 | від 14 690 грн. | 2 пропозиції | ||
Metabo BS 18 LT BL Set 602325940 | від 16 904 грн. | 1 пропозиція | ||
Metabo BS 18 LT BL 602325890 | від 6 032 грн. | 28 пропозицій | ||
Metabo BS 18 LT BL 602325840 | від 6 786 грн. | 7 пропозицій |