Дриль-шурупокрут Metabo BS 18 LT BL Set 602325970
Відео 2Фото 16 | 14 302 грн. Купити! Акумуляторний дриль-шурупокрут Metabo BS 18 LT BL LiHD Set 602325970Tools.net.uaОфіційний партнер Metabo (Київ) Поскаржитись |
Metabo BS 18 LT BL Set 602325970 |
|
У моделі 602325670 — 2 ак. LiHD (3.1 Агод), в моделі 602325820 — 2 ак. LiHD (3.5 Агод), в моделі 602325800 — 2 ак. LiHD (4 Агод), в моделі 602325940 — 3 ак. LiHD (4 Агод), в моделі 602325970 — 3 ак. LiHD (3.1 Агод), в моделі 602325930 — 3 ак. LiHD (3.5 Агод)
Патрон для дриля: різновиди та відмінностіСпецифіка різних видів патронів для свердління, буріння та роботи з кріпленням
Що краще: дриль чи шурупокрут?Вивчаємо Конструктивні особливості і специфіку застосування таких схожих, але все ж різних видів електроінструменту
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Metabo 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Metabo.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Відеоогляди
Модификації Metabo BS 18 LT BL Set 602325970
Ціни на Metabo BS 18 LT BL Set 602325970 |
---|---|---|---|---|
Metabo BS 18 LT BL 602325550 | від 9 444 грн. | 28 пропозицій | ||
Metabo BS 18 LT BL 602325670 | від 12 189 грн. | 2 пропозиції | ||
Metabo BS 18 LT BL 602325820 | від 12 377 грн. | 4 пропозиції | ||
Metabo BS 18 LT BL 602325500 | від 9 909 грн. | 9 пропозицій | ||
Metabo BS 18 LT BL 602325800 | від 14 520 грн. | 6 пропозицій | ||
Metabo BS 18 LT BL Set 602325970 | від 14 302 грн. | 1 пропозиція | ||
Metabo BS 18 LT BL Set 602325930 | від 13 881 грн. | 1 пропозиція | ||
Metabo BS 18 LT BL Set 602325960 | від 14 690 грн. | 2 пропозиції | ||
Metabo BS 18 LT BL Set 602325940 | від 16 904 грн. | 1 пропозиція | ||
Metabo BS 18 LT BL 602325890 | від 6 022 грн. | 32 пропозиції | ||
Metabo BS 18 LT BL 602325840 | від 6 786 грн. | 7 пропозицій |
РекомендуємоПорівняти в таблиці →