Дриль-шурупокрут Metabo BS 18 LTX BL I 602358850
Metabo BS 18 LTX BL I 602358850 акк. 2 шт 4 Агод , кейсакк. 2 шт 5.2 Агод , кейсакк. 2 шт 5.5 Агод , кейсакк. відсутній, без кейсаакк. відсутній, кейс |
|
Модель 602350890 поставляється без аксесуарів, модель 602350840 поставляється без акумулятора і зарядного пристрою, але з кейсом
Патрон для дриля: різновиди та відмінностіСпецифіка різних видів патронів для свердління, буріння та роботи з кріпленням
Що краще: дриль чи шурупокрут?Вивчаємо Конструктивні особливості і специфіку застосування таких схожих, але все ж різних видів електроінструменту
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Metabo 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Metabo.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити Metabo BS 18 LTX BL I 602358850
Усі ціни 10 →Акумуляторний дриль-шуруповерт Metabo BS 18 LTX BL I (602358850) | 8 774 грн. |
Акумуляторний дриль-шурупокрут Metabo BS 18 LTX BL I без акб і з/п 6023588 | 8 774 грн. |
Акумуляторний дриль-шуруповерт Metabo BS 18 LTX BL I без акб 602358850 | 8 774 грн. |
Аккумуляторная дрель-шуруповерт Metabo BS 18 LTX BL I (602358850) - без ак | 8 774 грн. |
Акумуляторний дриль-шуруповерт Metabo BS 18 LTX BL I (602358850) 602358850 | 8 773 грн. |
ще 5 пропозицій
Модификації Metabo BS 18 LTX BL I 602358850
Ціни на Metabo BS 18 LTX BL I 602358850 |
---|---|---|---|---|
Metabo BS 18 LTX BL I 602358500 | від 13 523 грн. | 14 пропозицій | ||
Metabo BS 18 LTX BL I 602358650 | від 14 999 грн. | 8 пропозицій | ||
Metabo BS 18 LTX BL I 602358660 | від 16 413 грн. | 11 пропозицій | ||
Metabo BS 18 LTX BL I 602358850 | від 8 773 грн. | 10 пропозицій | ||
Metabo BS 18 LTX BL I 602358840 | від 9 702 грн. | 8 пропозицій |
РекомендуємоПорівняти в таблиці →