Дриль-шурупокрут Metabo BS 18 LTX BL Q I 602359660
Фото 5 |
Metabo BS 18 LTX BL Q I 602359660 |
|
Патрон для дриля: різновиди та відмінностіСпецифіка різних видів патронів для свердління, буріння та роботи з кріпленням
Що краще: дриль чи шурупокрут?Вивчаємо Конструктивні особливості і специфіку застосування таких схожих, але все ж різних видів електроінструменту
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Metabo 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Metabo.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити Metabo BS 18 LTX BL Q I 602359660
Усі ціни 8 →Акумуляторний шуруповерт Metabo BS 18 LTX BL QI LiHD 5.5 Ач (602359660) | 17 549 грн. |
Акумуляторний дриль-шурупокрут Metabo BS 18 LTX BL Q I в MetaBox із 2 акб | 17 899 грн. |
Акумуляторний дриль-шуруповерт Metabo BS 18 LTX BL Q I, 2 акб 18 В LiHD 5. | 17 899 грн. |
Шуруповёрт Metabo Bs 18 Ltx Bl Q I (602359660) | 18 103 грн. |
Metabo BS 18 LTX BL Q I + 2 y LiHD 18V/5.5Ah + metaBOX 602359660 | 25 680 грн. |
ще 3 пропозиції
Модификації Metabo BS 18 LTX BL Q I 602359660
Ціни на Metabo BS 18 LTX BL Q I 602359660 |
---|---|---|---|---|
Metabo BS 18 LTX BL Q I 602359650 | від 15 821 грн. | 12 пропозицій | ||
Metabo BS 18 LTX BL Q I 602359660 | від 17 549 грн. | 8 пропозицій | ||
Metabo BS 18 LTX BL Q I 602359850 | від 9 175 грн. | 8 пропозицій | ||
Metabo BS 18 LTX BL Q I 602359840 | від 9 999 грн. | 10 пропозицій |
РекомендуємоПорівняти в таблиці →