Дриль-шурупокрут Metabo BS 18 Quick 602217700
Відео 1Фото 6 |
Metabo BS 18 Quick 602217700 |
|
Патрон для дриля: різновиди та відмінностіСпецифіка різних видів патронів для свердління, буріння та роботи з кріпленням
Що краще: дриль чи шурупокрут?Вивчаємо Конструктивні особливості і специфіку застосування таких схожих, але все ж різних видів електроінструменту
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Metabo 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Metabo.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Відеоогляди
Особливості комплектації:
- Артикул 602217840 — поставляється без акумулятора, зарядного пристрою та інших аксесуарів
- Артикул 602217500 — в комплекті 2 акумулятора (2 Агод), зарядний пристрій і кейс
- Артикул 602217700 — в комплекті 2 акумулятора (4 і 2 Агод), зарядний пристрій і кейс
- Артикул 602217870 — в комплекті 2 акумулятора (2 Агод), зарядний пристрій, кейс, набір біт та кутова насадка
- Артикул 602217880 — в комплекті 2 акумулятора (2 Агод), зарядний пристрій, кейс і набір приладдя
- Артикул 602217960 — в комплекті 3 акумулятора (4 Агод), зарядний пристрій, кейс і кутова насадка
Модификації Metabo BS 18 Quick 602217700
Ціни на Metabo BS 18 Quick 602217700 |
---|---|---|---|---|
Metabo BS 18 Quick Set 602217880 | від 10 474 грн. | 3 пропозиції | ||
Metabo BS 18 Quick 602217500 | від 5 986 грн. | 18 пропозицій | ||
Metabo BS 18 Quick Set 602217870 | від 7 082 грн. | 25 пропозицій | ||
Metabo BS 18 Quick 602217700 | від 7 373 грн. | 2 пропозиції | ||
Metabo BS 18 Quick Set 602217960 | від 11 589 грн. | 1 пропозиція | ||
Metabo BS 18 Quick 602217840 | від 2 499 грн. | 31 пропозиція |
РекомендуємоПорівняти в таблиці →