Дриль-шурупокрут Metabo BS 18 Set 602207880
Відео 2Фото 3 |
Metabo BS 18 Set 602207880 акк. 2 шт 1.3 Агод акк. 2 шт 1.5 Агод акк. 2 шт 2 Агод , Mobile Workshopакк. 2 шт 2 Агод , без дод. аксесуарівакк. відсутній, без кейсаакк. відсутній, кейс |
|
Патрон для дриля: різновиди та відмінностіСпецифіка різних видів патронів для свердління, буріння та роботи з кріпленням
Що краще: дриль чи шурупокрут?Вивчаємо Конструктивні особливості і специфіку застосування таких схожих, але все ж різних видів електроінструменту
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Metabo 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Metabo.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити Metabo BS 18 Set 602207880
Усі ціни 19 →Акумуляторний шуруповерт Metabo BS 18 Mobile Workshop + 2 акб 18 V 2 Ah + | 7 329 грн. |
Акумуляторний дриль-шурупокрут Metabo BS 18 Mobile Workshop 602207880 | 7 015 грн. |
Акумуляторний шуруповерт Metabo BS 18 Set, 2 акб 18 В Li-Power 2.0 Ah, з/п | 7 015 грн. |
METABO BS 18 MOBILE WERKSTATT, аккумуляторный, Li-Power, 2*18 В, 2 Ач (602 | 7 015 грн. |
Шуруповерт Metabo Bs 18 Set Mobile Workshop (602207880) | 7 293 грн. |
ще 14 пропозицій
0 1 0 3 |
в перший день патрон захопив і почав обертати перемикач зусилля. через 3 місяці постійно світило підсвічування. а де ж гарантія.не повівся.через 3 місяці здох остаточно.відремонтували але взяли за ремонт ті ж 15 уе.так як там щодо 3 років гарантії . та Юр'єв день. журбинка. .Юрій 3 роки гарантії гарантія не зрозуміло який ремонт має на увазі користуюся Metabo BS 18 602207560 більше року |
Працював добре, 2 роки, зарядка не більше 15 хвилин, розряд 2 години безперервної роботи Після закінчення 2 років на акумуляторі датчик став показувати один поділ, потім миттєво став дратуватися, доведеться змінювати користуюся Metabo BS 18 602207840 місяць і більше |
Показано 2 з 4 відгуків
ще 2 відгуки
Відеоогляди
Особливості комплектації:
- Артикул 602207840 — поставляється без акумулятора, зарядного пристрою та кейса
- Артикул 602207500 — в комплекті 2 акумулятора (1.3 Агод), зарядний пристрій і кейс
- Артикул 602207550 — в комплекті 2 акумулятора (1.5 Агод), зарядний пристрій і кейс
- Артикул 602207560 — в комплекті 2 акумулятора (2 Агод), зарядний пристрій і кейс
- Артикул 602207880 — в комплекті 2 акумулятора (2 Агод), зарядний пристрій, кейс і набір приладдя
Модификації Metabo BS 18 Set 602207880
Ціни на Metabo BS 18 Set 602207880 |
---|---|---|---|---|
Metabo BS 18 602207500 | від 5 498 грн. | 3 пропозиції | ||
Metabo BS 18 602207550 | від 4 541 грн. | 9 пропозицій | ||
Metabo BS 18 Set 602207880 | від 7 015 грн. | 19 пропозицій | ||
Metabo BS 18 602207560 | від 4 975 грн. | 20 пропозицій | ||
Metabo BS 18 602207850 | від 2 199 грн. | 2 пропозиції | ||
Metabo BS 18 602207840 | від 2 499 грн. | 5 пропозицій |
РекомендуємоПорівняти в таблиці →