Пряма шліфмашина Metabo DG 25 Set 604116500
Відео 2Фото 4 |
Metabo DG 25 Set 604116500 |
|
Чим дорога болгарка відрізняється від дешевоїОсобливості конструкції та інші фактори, що впливають на якість та ціну болгарки
Маркування кутових шліфувальних машин MetaboВ рамках цієї статті ми зосередимося на розшифровці "імен" КШМ Metabo
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Metabo 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Metabo.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити Metabo DG 25 Set 604116500
Усі ціни 11 →Пневматична пряма шліфувальна машина Metabo DG 25 Set | 2 373 грн. |
Пневматична пряма шліфувальна машина Metabo DG 25 Set 604116500 | 2 373 грн. |
Пневматическая прямошлифовальная машина Metabo DG 25 Set 604116500 | 2 373 грн. |
Пневмошліфмашіна Metabo DG 25 Set пряма + набір комплектуючих 604116500 | 2 373 грн. |
Пневматична пряма шліфувальна машина Metabo DG 25 Set 604116500 | 2 373 грн. |
ще 6 пропозицій
Відеоогляди
РекомендуємоПорівняти в таблиці →