Пряма шліфмашина Metabo DG 700 L 601555000
Фото 6 |
Metabo DG 700 L 601555000 довгий шпиндель короткий шпиндель |
|
Чим дорога болгарка відрізняється від дешевоїОсобливості конструкції та інші фактори, що впливають на якість та ціну болгарки
Маркування кутових шліфувальних машин MetaboВ рамках цієї статті ми зосередимося на розшифровці "імен" КШМ Metabo
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Metabo 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Metabo.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити Metabo DG 700 L 601555000
Усі ціни 11 →Пневматична пряма шліфувальна машина Metabo DG 700 L | 5 236 грн. |
Пневматична пряма шліфмашина Metabo DG 700 L 601555000 | 5 299 грн. |
Пневматическая прямошлифовальная машина Metabo DG 700 L 601555000 | 5 236 грн. |
Пневмошліфмашина Metabo DG 700 L пряма 601555000 | 5 299 грн. |
Пневматична пряма шліфувальна машина Metabo DG 700 L 601555000 | 5 299 грн. |
ще 6 пропозицій
Модификації Metabo DG 700 L 601555000
Ціни на Metabo DG 700 L 601555000 |
---|---|---|---|---|
Metabo DG 700 L 601555000 | від 5 236 грн. | 11 пропозицій | ||
Metabo DG 700 601554000 | від 4 367 грн. | 8 пропозицій |
РекомендуємоПорівняти в таблиці →