Будівельний степлер Metabo DKNG 40/50 (601562500)
Metabo DKNG 40/50 |
|
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Metabo 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Metabo.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити Metabo DKNG 40/50
Усі ціни 10 →Комбінований пневмостеплер Metabo DKNG 40/50 | 6 193 грн. |
Пневматический скобо-гвоздезабивной пистолет Metabo DKNG 40/50 601562500 | 6 193 грн. |
Пневматичний цвяхозабивач Metabo DKNG 40/50 601562500 | 6 193 грн. |
Пневматичний скобозабивач Metabo DKNG 40/50 601562500 | 6 193 грн. |
Степлер пневматический Metabo DKNG 40/50 (601562500) | 6 193 грн. |
ще 5 пропозицій
anonim
30 січня 2022, 12:04
Где можно найти защитный колпачек для деликатной поверхности и как он выглядит? #
DKNG 40/50
РекомендуємоПорівняти в таблиці →