Гайковерт Metabo DRS 95-1/2 601553000
Metabo DRS 95-1/2 601553000 |
|
Патрон для дриля: різновиди та відмінностіСпецифіка різних видів патронів для свердління, буріння та роботи з кріпленням
Що краще: дриль чи шурупокрут?Вивчаємо Конструктивні особливості і специфіку застосування таких схожих, але все ж різних видів електроінструменту
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Metabo 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Metabo.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити Metabo DRS 95-1/2 601553000
Усі ціни 11 →Пневматичний гайковерт з тріскачкою Metabo DRS 95 | 3 302 грн. |
Пневматичний гайкокрут з тріскачкою Metabo DRS 95-1/2 601553000 | 3 302 грн. |
Пневмогайковерт с трещоткой Metabo DRS 95-1/2" 601553000 | 3 302 грн. |
Пневматичний гайковерт з тріскачкою Metabo DRS 95-1/2" 601553000 | 3 302 грн. |
Гайковерт пневматический с трещоткой Metabo DRS 95-1/2" (601553000) | 3 302 грн. |
ще 6 пропозицій
РекомендуємоПорівняти в таблиці →