Ексцентрикова шліфмашина Metabo DSX 150 601558000
Фото 6 |
Metabo DSX 150 601558000 |
|
Чим дорога болгарка відрізняється від дешевоїОсобливості конструкції та інші фактори, що впливають на якість та ціну болгарки
Маркування кутових шліфувальних машин MetaboВ рамках цієї статті ми зосередимося на розшифровці "імен" КШМ Metabo
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Metabo 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Metabo.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити Metabo DSX 150 601558000
Усі ціни 14 →Пневматична ексцентрикова шліфувальна машина Metabo DSX 150 | 4 954 грн. |
Пневматична ексцентрикова шліфмашина Metabo DSX 150 601558000 | 4 959 грн. |
Пневматическая эксцентриковая шлифмашина Metabo DSX 150 601558000 | 4 954 грн. |
Пневмошліфмашина Metabo DSX 150 ексцентрикова (601558000) 601558000 | 4 959 грн. |
Пневматична ексцентрикова шліфувальна машина Metabo DSX 150 601558000 | 4 959 грн. |
ще 9 пропозицій
РекомендуємоПорівняти в таблиці →