Болгарка Metabo DW 125 601556000
Metabo DW 125 601556000 безключова заміна немає безключової заміни |
|
Модель DW 125 без системи безключовий заміни диска, а в моделі DW 125 Quick є система безключовий заміни диска
Чим дорога болгарка відрізняється від дешевоїОсобливості конструкції та інші фактори, що впливають на якість та ціну болгарки
Маркування кутових шліфувальних машин MetaboВ рамках цієї статті ми зосередимося на розшифровці "імен" КШМ Metabo
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Metabo 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Metabo.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити Metabo DW 125 601556000
Усі ціни 14 →Пневматична болгарка Metabo DW 125 | 5 367 грн. |
Пневматична болгарка Metabo DW 125 601556000 | 5 367 грн. |
Болгарка пневматическая Metabo DW 125 601556000 | 5 367 грн. |
Пневмошліфмашіна Metabo DW 125 кутова 601556000 | 5 367 грн. |
Пневматична болгарка Metabo DW 125 601556000 | 5 367 грн. |
ще 9 пропозицій
Відеоогляди
Модификації Metabo DW 125 601556000
Ціни на Metabo DW 125 601556000 |
---|---|---|---|---|
Metabo DW 125 Quick 601557000 | від 7 273 грн. | 2 пропозиції | ||
Metabo DW 125 601556000 | від 5 334 грн. | 14 пропозицій |
РекомендуємоПорівняти в таблиці →