Пряма шліфмашина Metabo GEP 710 Plus 600617000
Відео 1Фото 6 |
Metabo GEP 710 Plus 600617000 |
|
Чим дорога болгарка відрізняється від дешевоїОсобливості конструкції та інші фактори, що впливають на якість та ціну болгарки
Маркування кутових шліфувальних машин MetaboВ рамках цієї статті ми зосередимося на розшифровці "імен" КШМ Metabo
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Metabo 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Metabo.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити Metabo GEP 710 Plus 600617000
Усі ціни 8 →Пряма шліфувальна машина Metabo GEP 710 Plus (600617000) | 7 140 грн. |
Пряма шліфмашина Metabo GEP 710 Plus 600617000 | 7 140 грн. |
Пряма шліфувальна машина Metabo GEP 710 Plus 600617000 | 7 140 грн. |
Шлифмашина прямая Metabo GEP 710 Plus (600617000) | 7 140 грн. |
Metabo GEP 710 Plus 600617000 | 9 680 грн. |
ще 3 пропозиції
Відеоогляди
РекомендуємоПорівняти в таблиці →