Будівельний фен Metabo H 16-500 601650000
Відео 3Фото 8 |
Metabo H 16-500 601650000 легкий |
|
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Metabo 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Metabo.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити Metabo H 16-500 601650000
Технічний фен Metabo H 16-500 601650000 | 1 560 грн. |
Термофен Metabo H 16-500 601650000 | 1 560 грн. |
Технический фен Metabo H 16-500 (601650000) | 1 605 грн. |
Відеоогляди
Додаткові функції і можливості будівельного фена Metabo H 16-500 601650000:
- Довжина мережевого кабелю — 2.2 м
- Артикул 601650000 — поставляється без аксесуарів
- Артикул 601650500 — в комплекті кейс і 2 насадки на сопло
РекомендуємоПорівняти в таблиці →