Будівельний фен Metabo HG 20-600 (602066000)
Metabo HG 20-600 |
|
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Metabo 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Metabo.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити Metabo HG 20-600
Усі ціни 33 →Термофен Metabo HG 20-600 (602066000) | 2 786 грн. |
Термофен Metabo HG 20-600 602066000 | 2 699 грн. |
Технічний фен Metabo HG 20-600 602066500 | 5 132 грн. |
Технічний фен Metabo HG 20-600 (602066000) 602066000 | 2 698 грн. |
Термофен Metabo HG 20-600 в MetaBOX 145 602066500 | 5 132 грн. |
ще 20 пропозицій
Відеоогляди
РекомендуємоПорівняти в таблиці →