Електрорубанок Metabo HO 18 LTX 20-82 602082890
Фото 9 |
Metabo HO 18 LTX 20-82 602082890 |
|
Модель 602082890 поставляється без акумулятора, зарядного пристрою та кейса; модель 602082840 поставляється без акумулятора і зарядного пристрою, але з кейсом; в комплекті моделі 602082700 два акумулятора (4 Агод), зарядний пристрій і кейс
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Metabo 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Metabo.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити Metabo HO 18 LTX 20-82 602082890
Акумуляторний рубанок Metabo HO 18 LTX 20-82 без АКБ (602082890) | 8 258 грн. |
Акумуляторний рубанок Metabo HO 18 LTX 20-82 (без АКБ) 602082890 | 8 299 грн. |
Акумуляторний рубанок Metabo HO 18 LTX 20-82 без АКБ та ЗП (602082890) 602 | 8 299 грн. |
Акумуляторний рубанок Metabo HO 18 LTX 20-82 602082890 | 8 299 грн. |
Модификації Metabo HO 18 LTX 20-82 602082890
Ціни на Metabo HO 18 LTX 20-82 602082890 |
---|---|---|---|---|
Metabo HO 18 LTX 20-82 602082700 | від 14 820 грн. | 2 пропозиції | ||
Metabo HO 18 LTX 20-82 602082890 | від 8 258 грн. | 4 пропозиції | ||
Metabo HO 18 LTX 20-82 602082840 | від 8 877 грн. | 5 пропозицій |
РекомендуємоПорівняти в таблиці →