Поверхневий насос Metabo HWA 3500 Inox
Metabo HWA 3500 Inox відцентровий |
|
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Metabo 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Metabo.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити Metabo HWA 3500 Inox
Усі ціни 10 →Насосна станція Metabo HWA 3500 Inox 600978000 | 7 999 грн. |
Поверхневий насос-автомат Metabo HWA 3500 Inox (600978000) | 8 108 грн. |
Насос автомат Metabo HWA 3500 Inox 600978000 | 7 999 грн. |
Насос-автомат Metabo HWA 3500 Inox, 3500 л/ч 600978000 | 8 108 грн. |
Насосна станція Metabo HWA3500 Inox 600978000 | 7 999 грн. |
ще 5 пропозицій
Ціна якість йде Педролло. Беруть з урахуванням можливості перемотування двигуна. До цього було Метабо-станція із гідроакумулятором простіше. Але натиску не вистачало Тут думав поставити регулятор тиску Хонівелл (см Авіто) або балансовий кран (Був). Але коли ввімкнув гідроакумулятор-150 л. , тиск чомусь знизився, що О.Кей. Необхідність купівлі реле тиску відпала Все працює, фірмовий фільтр на вході, який швидко знімається. Рекомендую. (Для довідки будинок з 2 санвузлами) У першому читанні натиск надмірний, моя кабіна Гольф починає трохи гудіти. Лопнула 10-річна гнучка підводка у змішувача Брал саме таку, з надмірним натиском,-думав потім відрегулювати. (Але відключається станція сама) Дорогий блок реле-100 євро. Я не купував. Порада - на джакузі монтуйте обв'язку з труб ф20-гірше не буде. У муках творчості залишилося, чи можна реле тиску від старенької Метабо поставити сюди? Експериментувати не ризикнув користуюся Metabo HWAI 4500 Inox місяць і більше рекомендую купити обов'язково |
Додати відгук
Модификації Metabo HWA 3500 Inox
Ціни на Metabo HWA 3500 Inox |
---|---|---|---|---|
Metabo HWA 3500 Inox | від 7 999 грн. | 10 пропозицій | ||
Metabo HWAI 4500 Inox | від 10 138 грн. | 10 пропозицій | ||
Metabo HWA 6000 Inox | від 11 263 грн. | 8 пропозицій |
РекомендуємоПорівняти в таблиці →