Насосна станція Metabo HWW 4500/25 Inox Plus (600973000)
Фото 3 |
Metabo HWW 4500/25 Inox Plus відцентровий |
|
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Metabo 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Metabo.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити Metabo HWW 4500/25 Inox Plus
Усі ціни 10 →Насосна станція Metabo HWW 4500/25 Inox Plus (600973000) | 10 839 грн. |
Насосна станція Metabo HWW 4500/25 Inox Plus 600973000 | 10 799 грн. |
Насосная станция Metabo HWW 4500/25 Inox Plus, 4500 л/ч 600973000 | 10 839 грн. |
Насосная станция Metabo HWW 4500/25 INOX PLUS (600973000) | 10 799 грн. |
Насосна станція Metabo HWW 4500/25 Inоx Plus (1.3 кВт, 4500 л/год) (600973 | 10 799 грн. |
ще 5 пропозицій
РекомендуємоПорівняти в таблиці →