Насосна станція Metabo HWW 6000/25 Inox
Metabo HWW 6000/25 Inox відцентровий 24 л50 л |
|
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Metabo 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Metabo.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити Metabo HWW 6000/25 Inox
Усі ціни 6 →Насосна станція Metabo HWW 6000/25 Inox (600975000) | 15 411 грн. |
Насосна станція Metabo HWW 6000/25 Inox 600975000 | 15 413 грн. |
Насосная станция Metabo HWW 6000/25 Inox, 6000 л/ч, с встроенным фильтром | 13 520 грн. |
Насосная станция Metabo HWW 6000/25 INOX (600975000) | 15 413 грн. |
Насосная станция Metabo HWW 6000/25 Inox | 16 224 грн. |
Насосна станція Metabo HWW 6000/25 Inox 600975000 | 15 413 грн. |
Додаткові функції і можливості насосної станції Metabo HWW 6000/25 Inox:
- Максимальна температура навколишнього середовища 40 °С
Модификації Metabo HWW 6000/25 Inox
Ціни на Metabo HWW 6000/25 Inox |
---|---|---|---|---|
Metabo HWW 6000/25 Inox | від 13 520 грн. | 6 пропозицій | ||
Metabo HWW 6000/50 Inox | від 15 760 грн. | 10 пропозицій |
РекомендуємоПорівняти в таблиці →