Насосна станція Metabo HWWI 4500/25 Inox
Metabo HWWI 4500/25 Inox відцентровий |
|
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Metabo 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Metabo.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити Metabo HWWI 4500/25 Inox
Усі ціни 19 →Насосна станція Metabo HWWI 4500/25 Inox 600974000 | 10 899 грн. |
Насосна станція Metabo HWWI 4500/25 Inox + інтегрований фільтр (600974000) | 10 839 грн. |
Насосна станція Metabo HWWI 4500/25 Inox 600974000 | 10 899 грн. |
Насосная станция Metabo HWWI 4500/25 Inox, 4500 л/ч, с встроенными фильтро | 10 839 грн. |
Насосна станція Metabo HWWI 4500/25 Inox 600974000 | 10 898 грн. |
ще 14 пропозицій
anonim
19 лютого 2015, 09:55
В чем отличие насоса Metabo HWWI 4500/25 Inox от HWW 4500/25 inox plus? #
Додаткові функції і можливості насосної станції Metabo HWWI 4500/25 Inox:
- Максимальна температура навколишнього середовища 40 °С
РекомендуємоПорівняти в таблиці →