Фрезер Metabo KFM 16-15 F 601753500
Відео 1Фото 7 |
Metabo KFM 16-15 F 601753500 |
|
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Metabo 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Metabo.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити Metabo KFM 16-15 F 601753500
Усі ціни 8 →Кромковий фрезер по металу Metabo KFM 16-15 F (601753500) | 94 043 грн. |
Крайковий фрезер по металу Metabo KFM 16-15 F 601753500 | 94 043 грн. |
Кромковий фрезер по металу Metabo KFM 16-15 F у сталевому кейсі (601753500 | 98 993 грн. |
Кромковий фрезер Metabo KFM 16-15 F 601753500 | 94 043 грн. |
Фрезер кромочный Metabo KFM 16-15 F (601753500) | 94 043 грн. |
ще 3 пропозиції
Відеоогляди
РекомендуємоПорівняти в таблиці →