Торцювальна пила Metabo KGS 216 M 619260000
Відео 3Фото 8 |
Metabo KGS 216 M 619260000 |
|
Багатофункціональна і високоточна стаціонарна дискова пила торцювальна від всесвітньо відомого виробника побутового і професійного електроінструменту. Позиціонується як продукт верхньої частини середньої цінової категорії 2014 року, призначений для прогресивних домашніх майстрів і професіоналів. Крім продуктивного і добре захищений від пилу електродвигуна, відмінною особливістю дискової пили торцювання Metabo KGS 216 M 619260000 є механізм протяжки заготовок, що забезпечує ширину різу до 305 мм при глибині різання до 65 мм (під прямим кутом).
Потужність приводу (1500 Вт) дає можливість легко і швидко різати будь-які породи дерева і матеріалів на його основі, термопластичні полімери і навіть сплави деяких кольорових металів. Працює з пільнимі дисками діаметром 216 мм (отвір 30 мм). Пила обладнана зручним поворотним столом з двома вбудованими розширювачами і широким діапазоном можливих положень від -47° (ліворуч) до +47° (праворуч). Потрібно відзначити, що крайніх положеннях ширина різу зменшується до 205 мм. Нахил диска вправо можливий тільки на 2°, а ось вліво він може досягати 45°, що автоматично знижує глибину різу до 36 мм. Для зручності роботи передбачена точна лазерна підсвічування лінії різання. В комплекті є тканинної пилозбірник, можливе підключення промислового пилососа.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Metabo 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Metabo.
Купити Metabo KGS 216 M 619260000
Усі ціни 21 →Пила торцювальна Metabo KGS 216 M (619260000) | 11 788 грн. |
Торцювальна пила Metabo KGS 216 M 613216000 | 9 199 грн. |
Пила торцювальна Metabo KGS 216 M 619260000 | 11 789 грн. |
Пила торцовочная Metabo KGS 216 M (613216000) | 9 199 грн. |
Пила торцювальна Metabo KGS 216 M (619260000) 619260000 | 12 409 грн. |
Кути не відповідають жодному, калібрування не піддається, немає площини основи і поворотного столу, ламкий шнур, кнопки вкл/викл світла і лазера швидко виходять з ладу лазер , підсвічування Кути не відповідають жодному, калібрування не піддається, немає площини основи і поворотного столу, ламкий шнур, кнопки вкл/викл світла і лазера швидко виходять з ладу Роман Решетников: користуюся Metabo KGS 216 M 619260000 більше року |
Купувати інструмент професійного рівня потрібно лише у заслужених та відомих компаній. Не заперечую, бувають вдалі і порівняно недорогі копії китайського виробництва під іншими торговими марками, але якщо ви використовуєте інструмент для серйозної роботи, то вам нафіг не потрібна ця лотерея. Саме тому, вибираючи пилку, я переглядав тільки моделі серйозних брендів. Metabo у світі професійного інструменту це ім'я першої величини, німці знаються на хорошому інструменті, в чому я ще раз переконався на прикладі цієї пили. Відмінна торцювальна пилка, у якої майже немає недоліків. Скажу так, це найкращий апарат подібного класу, з тих, що мені доводилося пробувати. Вага 13+ кг це досить багато для стійкої роботи, але доступна для простого перенесення однією людиною. Тим більше, що пиляча голова легко блокується. Налаштування в робоче положення легке і дуже точне, кути фіксуються чітко. Сам процес різання зручний, більша частина сміття сама влітає в мішок і залишається там, але я найчастіше замість нього використовую промисловий пилосос Karcher. З ним видалення пилу та сміття виходить ще повнішим і працювати простіше. Ріжу дерево будь-яких порід та різного роду пластики. Комплектні диски працюють акуратно та швидко. Ну і не можна забути згадати лазерний маркер лінії різання, розкішна фішка, дуже наочна. Нахил у правий бік можливий лише на два градуси. Не скажу, що це так часто потрібне, але коли знадобилося, то виникли серйозні незручності. |
- Модель KGS 216 M — поставляється без станини
- Модель KGS 216 M Set — в комплекті станина KSU 251
Модификації Metabo KGS 216 M 619260000
Ціни на Metabo KGS 216 M 619260000 |
---|---|---|---|---|
Metabo KGS 216 M Set 690827000 | від 12 045 грн. | 2 пропозиції | ||
Metabo KGS 216 M 619260000 | від 9 199 грн. | 21 пропозиція | ||
Metabo KGS 216 M 691213000 | від 17 599 грн. | 2 пропозиції | ||
Metabo KGS 216 M Set 690966000 | від 13 500 грн. | 5 пропозицій |