Торцювальна пила Metabo KGS 254 M 602540000
Відео 10Фото 8 |
Metabo KGS 254 M 602540000 |
|
Потужна і функціональна дискова пила торцювальна від провідного європейського (німецького) виробника електроінструменту. Ця модель належить до категорії професійних і може використовуватися на значних об'ємах робіт. Крім потужного і добре захищений від пилу електродвигуна її особливістю стала можливість протяжки, що забезпечує ширину різу до 305 мм при глибині до 92 мм. Ця особливість робить можливою роботу з великогабаритними заготовками.
1800 Вт максимальної електричної потужності приводу дають змогу легко і швидко різати дерево та матеріали на його основі (у тому числі складні композити), практично будь-пластики і навіть порівняно м'які кольорові метали. Двигун оснащений системою обмеження пускового струму, яку ще називають системою плавного старту. Також є ефективний електричний гальмо ротора, багаторазово зменшує час його вибігу.
Пила Metabo KGS 254 M отримала зручний поворотний стіл з двома розширювачами і діапазоном можливих положень від -47° (поворот наліво) до +47° (поворот направо). У крайніх положеннях ширина різу зменшується до 205 мм. Нахил диска вправо можливий тільки на 2°, а ось вліво він може досягати 45°, що автоматично знижує глибину різу до 47 мм. В якості пильного полотна використовуються 10-дюймові пиляльні диски (254 мм) з посадковим отвором 30 мм. Під час роботи з номінальним навантаженням швидкість обертання диска складає 3150 об/хв, що допомагає досягти високих швидкостей різання. Для зручності роботи передбачена лазерна індикація лінії різання. Вага пили складає 16,3 кг, що робить реальною можливість транспортування однією людиною.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Metabo 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Metabo.
Купити Metabo KGS 254 M 602540000
Усі ціни 28 →Пила торцювальна Metabo KGS 254 M (602540000) | 16 266 грн. |
Торцювальна пила Metabo KGS 254 M 602540000 | 16 267 грн. |
Пила торцювальна Metabo KGS 254 M 602540000 | 16 267 грн. |
Пила торцовочная Metabo KGS 254 M (613254000) | 13 999 грн. |
Торцювальна пила Metabo KGS 254 M з протяжкою, 1800Вт (613254000) 61325400 | 13 999 грн. |
0 3 2 0 |
Використовую на будівництві та для домашніх виробів, пилкою задоволення Глибина та довжина різу, потужність двигуна, дуже зручно торцувати крокви під потрібним углом. 100 брус не дорізає ю к: користуюся Metabo KGS 254 M 602540000 більше року |
- Модель KGS 254 M — поставляється без станини
- Модель KGS 254 M Set — в комплекті станина KSU 251
Модификації Metabo KGS 254 M 602540000
Ціни на Metabo KGS 254 M 602540000 |
---|---|---|---|---|
Metabo KGS 254 M 602540000 | від 13 164 грн. | 28 пропозицій | ||
Metabo KGS 254 M 691214000 | від 22 799 грн. | 7 пропозицій | ||
Metabo KGS 254 M Set 690967000 | від 17 941 грн. | 3 пропозиції | ||
Metabo KGS 254 M Set 690828000 | від 16 576 грн. | 4 пропозиції |