Торцювальна пила Metabo KGS 305 M Set 690968000
Відео 7Фото 16 |
Metabo KGS 305 M Set 690968000 230 В, без станини230 В, станина KSU 251230 В, станина KSU 251230 В, станина KSU 401230 В, станина KSU 401 |
|
Модель 619305000 поставляється без станини, в комплекті моделі 690968000 є станина KSU 251, а в комплекті моделі 690969000 є станина KSU 401
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Metabo 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Metabo.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити Metabo KGS 305 M Set 690968000
Торцювальна пила Metabo KGS 305 M Set 690968000 | 27 013 грн. |
Пила торцювальна Metabo KGS 305 M SET 690968000 | 27 013 грн. |
Metabo Kgs 305 M + Ksu 251 690968000 | 40 221 грн. |
Metabo Kgs 305 M + Ksu 251 690968000 | 39 240 грн. |
Торцювальна пила Metabo KGS 305 M Set 613305900 | 25 062 грн. |
Відеоогляди
Модификації Metabo KGS 305 M Set 690968000
Ціни на Metabo KGS 305 M Set 690968000 |
---|---|---|---|---|
Metabo KGS 305 M 619305000 | від 16 299 грн. | 25 пропозицій | ||
Metabo KGS 305 M 691215000 | від 24 499 грн. | 3 пропозиції | ||
Metabo KGS 305 M Set 690968000 | від 25 062 грн. | 6 пропозицій | ||
Metabo KGS 305 M 691216000 | від 25 699 грн. | 2 пропозиції | ||
Metabo KGS 305 M Set 690969000 | від 29 268 грн. | 5 пропозицій |