Перфоратор Metabo KH 18 LTX 24 601712850
Відео 8Фото 3 |
Metabo KH 18 LTX 24 601712850
акк. 2 шт
4 Агод
, Li-Power, кейс metaBOX 165 Lакк. 2 шт 4 Агод
, LiHD, кейс metaBOX 165 Lакк. 2 шт 5.2 Агод
, кейс metaBOX 165 Lакк. відсутній, без кейсаакк. відсутній, кейсакк. відсутній, кейс metaBOX 165 LРежими роботи:свердління з ударом, без удару, довбання
Енергія удару:2.1 Дж
Число ударів:5200 уд/хв
Оберти холостого ходу:1400 об/хв
Тип патрона:SDS+
Джерело живлення:акумулятор, 18 В, немає
Вага:2.6 кг
Акумуляторний перфоратор з енергією удару 2.1 Дж та можливістю роботи у трьох режимах: свердління (частота обертання патрона до 1400 об/хв), свердління з ударом (темп до 5200 уд/хв) та довбання. Інструмент оснащений патроном SDS+, що дозволяє використовувати весь спектр оснастки, що відповідає даному стандарту. Перфоратор Metabo KH 18 LTX 24 має світлодіодне підсвічування (для роботи в умовах недостатнього освітлення), запобіжну муфту (для «розчеплення» редуктора та патрона при заклинюванні оснастки) та функцію плавного пуску (для виключення «ривків» у момент запуску двигуна). До інструменту додається додаткова рукоятка та обмежувач глибини свердління. Акумулятор і зарядний пристрій не входять до комплекту постачання.
Всі характеристики
Характеристики KH 18 LTX 24 601712850
|
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Metabo 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Metabo.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити Metabo KH 18 LTX 24 601712850
Усі ціни 7 →Акумуляторний перфоратор Metabo KH 18 LTX 24 каркас в картоні 601712850 | 5 999 грн. |
Акумуляторний перфоратор Metabo KH 18 LTX 24 (601712850) 601712850 | 5 998 грн. |
Акумуляторний щітковий перфоратор Metabo KH 18 LTX 24, без акб і з/п, у ка | 5 999 грн. |
Перфоратор аккумуляторный Metabo KH 18 LTX 24 (601712850) - без аккумулято | 5 999 грн. |
Перфоратор Metabo Kh 18 Ltx 24 (601712850) | 5 977 грн. |
Акумуляторний перфоратор Metabo KH 18 LTX 24 (18 В, без АКБ, 2.1 Дж) (6017 | 5 999 грн. |
Акумуляторний перфоратор Metabo KH 18 LTX 24 18 В (601712850) | 5 999 грн. |
Відеоогляди
Модификації Metabo KH 18 LTX 24 601712850
Ціни на Metabo KH 18 LTX 24 601712850 |
---|---|---|---|---|
Metabo KH 18 LTX 24 601712510 | від 12 899 грн. | 3 пропозиції | ||
Metabo KH 18 LTX 24 601712800 | від 18 786 грн. | 1 пропозиція | ||
Metabo KH 18 LTX 24 601712650 | від 13 164 грн. | 8 пропозицій | ||
Metabo KH 18 LTX 24 601712850 | від 5 977 грн. | 7 пропозицій | ||
Metabo KH 18 LTX 24 601712860 | від 9 042 грн. | 1 пропозиція | ||
Metabo KH 18 LTX 24 601712840 | від 7 299 грн. | 5 пропозицій |
РекомендуємоПорівняти в таблиці →